Pozycja 98, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU
poprzednia pozycja następna pozycjaChołoniewski Antoni - Tadeusz Kościuszko. Z licznemi rycinami, dwiema tablicami kolorowanemi i z autografem Kościuszki. Wyd. 2. . Lwów 1911 Macierz Polska. 8, s. 134, [1], ilustr., opr. pp. sygn. pieczęcią: Zakład Introligatorski W. Januszewski, Toruń; niewielkie przycięcie str. tytuł. w p.g. rogu. Wydawnictwo Macierzy Polskiej Nr 76, nakładem Fundacyi imienia Tadeusza Kościuszki z r. 1894 Nr 1. |
Cena: 80 zł |