Pozycja 728, dział CZASOPISMA

Wizerunki i roztrz±sania naukowe, 1835, cz. 5 Wilno, 1835. Józef Zawadzki nakładem własnym. 8 (mała), s. 188, [1], oprawa płsk. z epoki, przednia okleina uszkodzona, stan dobry. Zawiera m. in.: O literaturze portugalskiej, osiemnastego i dziewiętnastego wieku; Wizerunki i przypomnienia współczesne; Rozmaito¶ci.
Cena: 80