Pozycja 603, dział CZASOPISMA
poprzednia pozycja następna pozycjaBiesiada Literacka, 1891, T. XXXI Ilustracya warszawska poświęcona literaturze, sztuce, kwestyom społecznym, wynalazkom, polityce i gospodarstwu krajowemu. Nr 1 (783) - 26 (808). Warszawa, 1891, Redaktor i wydawca Władysław Maleszewski. 4, s. [4], 416, liczne drzeworyty, oprawa płsk. z epoki, grzbiet uszkodzony, stan dobry. Zawiera: Powieści, opowiadania, podróże, poezye, utwory sceniczne, artykuły naukowo-literackie i przeglądy artystyczne i in. |
Cena: 500 zł |