Pozycja 570, dział FOTOGRAFIE

Austro-Węgry, Otto von Habsburg, 3 szt. Fotografie pocztówkowe, 3 szt. - datowane: 1921 (uszkodzona), 1923, 1928. Wym.: 14 x 9 cm (jedna dołem ucięta (11 x 9 cm). Otto von Habsburg, wła¶c. Franciszek Józef Otto Robert Maria Antoni Karol Maksymilian Henryk Sykstus Ksawery Feliks Renat Ludwik Kajetan Pius Ignacy von Habsburg-Lotaryński, znany w Austrii jako dr Otto Habsburg-Lothringen, a na Węgrzech - Habsburg Ottó (ur. 20 listopada 1912 w zamku Wartholz w Dolnej Austrii, zm. 4 lipca 2011 w Pocking, arcyksi±żę, do 2007 głowa Domu Habsbursko-Lotaryńskiego.
Cena: 100