Pozycja 521, dział MALARSTWO WSPÓŁCZESNE

Szyfter Edward, Ko¶ciół ¶w. Barbary w Krakowie Olej, tektura. Sygn. l. d. Edi Szyfter Kraków 1945 r. Wymiary: 32 x 37 cm, opr.
Cena: 1800