Pozycja
521
, dział
MALARSTWO WSPÓŁCZESNE
poprzednia pozycja
następna pozycja
Szyfter Edward, Ko¶ciół ¶w. Barbary w Krakowie
Olej, tektura. Sygn. l. d. Edi Szyfter Kraków 1945 r. Wymiary: 32 x 37 cm, opr.
Cena:
1800
zł
poprzednia pozycja
następna pozycja