Pozycja 520, dział MALARSTWO WSPÓŁCZESNE

Szyfter Edward, Ko¶ciół Bożego Ciała w Krakowie. Olej, tektura. Sygn. p.d. : Edi Szyfter 1944 r. Wymiary: 36 x 32 cm, opr.
Cena: 1800