Pozycja 517, dział MALARSTWO DAWNE
poprzednia pozycja następna pozycjaKutew Christo, Autoportret ołówek, papier jasno-szary; 565 x 415 (w ¶wietle oprawy); ¶lad po sygnaturze p.d.: … (zatarte); na odwrocie kopia po¶wiadczenia autentyczno¶ci. Rysunek przed konserwacj±. |
Cena: 750 zł |