Pozycja
504
, dział
GRAFIKA RYSUNEK
poprzednia pozycja
następna pozycja
Rogalski Gustaw - Taniec zbójnicki
Piórko, tusz, akwarela. Sygn. piórkiem p. d. : Gust.Rogalski 1936. Wymiary: 34 x 27 cm.
Cena:
400
zł
poprzednia pozycja
następna pozycja