Pozycja 504, dział GRAFIKA RYSUNEK

Rogalski Gustaw - Taniec zbójnicki Piórko, tusz, akwarela. Sygn. piórkiem p. d. : Gust.Rogalski 1936. Wymiary: 34 x 27 cm.