Pozycja 496, dział GRAFIKA RYSUNEK
poprzednia pozycja następna pozycjaCzortków. Dzwonnica cerkwi uspienskiej w Czortkowie (obecnie Ukraina). Rysunek na papierze, piórko, tusz. Sygn. atramentem l. d.: Kowalski (?) 10/X 908. Czortków (Wygnanka). Wym.: 32,5 x 26,5 cm w ¶wietle passe-partout. Oprawa: passe-partout, rama szkło. ¦lady zacieków. |
Cena: 350 zł |