Pozycja 491, dział GRAFIKA RYSUNEK

[Album de Vilna] Jan Chrzanowski Opis: ':M±ż wielkich zasług i cnot Obywatelskich Ostatni Naczelnik Artyleryi Litewskiej. Umarł r. 1824 Maja 12'.Chromolitografia, sygn.: 'F. Grenier lith.'. Imp. Lemercier, Paris. Wym. ok.: 380 x 555 mm. Wydawca: Jan Kazimierz Wilczyński. Stan zachowania dobry, lekkie zabrudzenia papieru.