Pozycja 472, dział STARODRUKI

Bernoulli Johann - Opera omnia, tam anteastarsim edita, quam hactenus inedita. T. 1-4 [komplet]. Lausanne-Geneva 1742 Sumpt. M.M.Bosquet & Soc. 8, s. XXIV, 563, 620, 563, 588, portret autora w miedziorycie sygn. G.F.Schmidt sculp. Paris. 91 rozkładanych tablic matema­tycznych, winiety, opr. skr. z epoki, złocone zdobienia i napisy na grzbietach , szyldziki. W t. 2 i 3 niewielkie ¶lady zalania , w 1 i 4 pęknięta skóra przy grzbiecie, otarte brzegi opraw. 1 zbiorowe wydanie dzieł matematyka i fizyka szwjcarskiego , ucznia G.W. Leibniza.
Cena: 6000