Pozycja 460, dział KSIĘGOZNAWSTWO - BIBLIOFILSTWO
poprzednia pozycja następna pozycjaLenart Bonawentura (1881-1973) - artysta grafik, konserwator ksi±żki, introligator. Zasłużony dla ratowania polskich zbiorów i ich konserwacji. Fotografia: Teka na dyplom, oprawa w atłas o wzorze pasemkowym, dekorowanym textr±. Monogram, otoka oraz motywy kwiatowe rozmieszczone w rogach i po bokach oprawy ręcznie haftowane. Oprawa wykonana w r. 1915 W-warsztacie szkoły introligatorskiej przy Muzeum Przemysłowym w Krakowie. |
Cena: 60 zł |