Pozycja 416, dział MIASTA REGIONY PRZEWODNIKI PODRÓŻE
poprzednia pozycja następna pozycjaRospond Stanisław - Jugosławia. Z Teki podróżnika i obserwatora. Z ilustracjami i mapk±. Miejsce Piastowe 1935 Nakł. Tow. ¦w. Michała Archanioła. 8, s. XV, 361, okł. oryg. lekko uszkodzona, z plamkami atramentu na ilustracji okładki. |
Cena: 75 zł |